ВИХОВНА ГОДИНА НА ТЕМУ: “СТРЕС ТА БОРОТЬБА З НИМ”

Досить складно дати визначення поняттю «стрес». Але, якщо говорити приблизно, то стрес – реакція людського організму, у відповідь на негативні емоції, хвилювання, перенапруження або просто повсякдення.

У кожної людини своя реакція на зовнішні подразники: одні – абсолютно не відчувають дискомфорту від будь-яких змін в житті і дуже швидко до цього звикають; інші – навпаки, відразу ж відчувають на собі будь-які зміни в будь-якій ситуації. А є категорія людей (їх більшість), які відносяться до проблем спокійно. Але все таки, в житті кожної людини були ситуації, коли стрес перебороти дуже складно.

30 березня для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти було проведено виховну годину на тему “Стрес та боротьба з ним” за участі студради та заступника декана з виховної години, доц. Трофаїла Н.Д. на платформі Google Meet.

На виховній годині студени дізналися про основні ознаки загострення стресу; шкоду від стресу; які способи боротьби зі стресом, а також дізналися про стадії стресу та профілактику.