СТУДІЯ «SPEAKING-CLAB» АКАДЕМІЇ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ «ВУНДЕРКІНД»

Іноземна мова для дітей  – це крок до успіху в сучасному світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Володіння іноземною мовою – вже не дивовижна навичка, а необхідність.

Іноземна мова розширює сприйняття світу малят, їхні можливості, стимулює інтелектуальний розвиток малюків і допомагає їм гармонійно розвиватись.

Сприяти повноцінному, своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної, моральної, вольової, емоційної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами спілкування іноземною мовою є основною метою керівника студії «SPEAKINGCLAB» Академії обдарованої дитини «Вундеркінд», що функціонує на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Наталії Дмитрівни.

Кожне заняття з дітьми реалізується через цікаві завдання, які допомагають в невимушеній формі розвивати пізнавальні та творчі здібності у дітей дошкільного віку, а  також з використанням дидактичних, рухливих, сюжетно-рольових ігор та  методик (Зайцева, Домана, Монтессорі).

Сьогодні на занятті ми  познайомилися з темою “Animals”(Тварини).  Діти пригадали, які вони знають домашні та дикі тварини, а також вивчили нові. Заняття супроводжувалось переглядом мультфільму, дидактичних та рухливих ігор.

Заняття проходило весело, енергійно та цікаво.