РОБОЧА ЗУСТРІЧ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2 КУРСУ (211, 212, 213, 223 ГРУП) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА КЕРІВНИКІВ ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ (3-й тиждень)

З 17.04.2023р. по 26.05.2023р. проходить виробнича педагогічна практика здобувачів вищої освіти 2 курсу (211, 212, 213, 223 групи) денної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта, ОП Дошкільна освіта рівень підготовки «Бакалавр» факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Відповідно до завдань практики 08.05.2023 р. проведено зустріч студентів та керівників (Карнаух Л.П., Кравчук Н.П., Авраменко О.О.) практики під час якої студенти звітували про проведену роботу за третій тиждень проходження практики.

Дар’я Притула студентка 211 групи продемонструвала відео проведення інтегрованого заняття з дітьми молодшого дошкільного віку в дошкільному навчальному закладі ясла-садок комбінованого типу № 27 «Вишенька» Кіровоградської міської ради, в якому вона проходить практику.

Тетяна Іщенко студентка 213 групи продемонструвала фрагмент інтегрованого заняття «Червоні маки пам’яті» присвяченого Дню пам’яті та примирення.

Під час зустрічі здобувачі вищої освіти аналізували проведені заняття згідно схем аналізу та доповнювали обговорення власними враженнями та проведеної роботи.

Керівники практики звернули увагу на вимоги щодо ведення ділової документації виробничої педагогічної практики та спрямували студентів до активізації роботи з дітьми, використовуючи сучасні інтерактивні технології.

Бажаємо подальших успіхів студентам у проходженні практики!