Освітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

4 квітня 2023 року відповідно до плану роботи Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик,  старшою викладачкою, докторкою філософії Черніченко Людмилою Анатоліївною було проведено Семінар-тренінг «Основні засади допомоги дітям з розладами спектру аутизму: від належного розуміння та діагностики до терапії та соціальної інтеграції» для здобувачів вищої освіти факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Під час проведення семінару-тренінгу студентка 214 групи Грицюк Дарья розкрила загальну інформацію про “розлад аутичного спектру”, а студентки Господаренко Ольга та Денісова Ілона розповіли про ознаки аутизму, раню діагностику дітей з ознаками аутизму, основні напрями роботи логопеда з дітьми, шляхи взаємодії фахівців з батьками які виховують дітей з РАС та методи альтернативної комунікації. На практиці продемонстрували методи розвитку та корекції дітей з РАС.

Студенти отримали корисні знання та мали змогу стати ще на один крок ближче до обраної професії.

По усьому світу 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію.  В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які опікуються цією проблемою, кажуть, що насправді таких людей набагато більше.

Викладач та здобувачі вищої освіти також долучились до акції «Одягни блакитне» зробивши фото у блакитному.