СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПРОЕКТУВАННЯ РОЗВИТКУ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ В СИСТЕМІ І ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

25 квітня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти проводився регіональний науково-методичний для науковців, викладачів, практичних працівників та студентів на тему: «Проектування розвитку освітнього простору в системі і закладах дошкільної освіти». Мета семінару – визначення актуальних проблем проектування розвитку освітнього простору в системі і закладах дошкільної освіти.

Цікавою формою роботи було проведення  з учасниками семінару вправ по здоров’язбережувальних технологіях доктором педагогічних наук, завідувачем кафедри професійного розвитку педагогів комунального навчального закладу Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради Андрющенко Тетяною Костянтинівною.

Учасники семінару отримали позитивні емоції від проведення психологічних вправ, що надихнуло на подальший розгляд практичних аспектів психологічного розвитку дітей.