Роки дитинства – це насамперед виховання серця В.О. Сухомлинський

До 103-річниці з дня народження В.О. Сухомлинського  доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М. на базі науково-дослідної лабораторії «В. О. Сухомлинський і школа ХХІ століття» провела виховну годину «Педагогічні ідеї Василя Олександровича Сухомлинського в контексті сучасної дошкільної освіти» для студентів 2 курсу 214, 215, 24 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти.

У рамках круглого столу студенти та викладачі обговорили питання морального виховання дітей дошкільного віку та формування аксіологічних цінностей особистості. Обмінялися думками про застосування у практиці сучасної дошкільної освіти  творчої спадщини відомого педагога, ідеї якого актуальні й сьогодні.

Учасники заходу інсценізували оповідання Василя Сухомлинського. «Добре слово», «Сьома дочка», «Три пиріжки», показали знання творів Василя Сухомлинського, відповідаючи на запитання вікторини.

Захід викликав значну зацікавленість у студентів. У своїх враженнях студенти відмітили, що по-новому відкрили для себе Василя Сухомлинського, та переконалися в тому, що професія вихователя – одна з гуманних, що тепло  і доброту своїх гарячих сердець потрібно віддавати своїм вихованцям.