Із любов’ю у серці

З метою вшанування пам’яті великого педагога-мислителя,  у рамках проведення тижня Василя Сухомлинського 30 вересня 2021 року  науково-дослідна лабораторія «В.О.Сухомлинський і школа ХХІ століття» зустрічала вихованців  дошкiльного навчального закладу ясла-садок комбiнованого типу № 28 м.Умані.

Для дошкільників була організована екскурсія присвячена життю та діяльності Василя Сухомлинського. Діти переглянули  екранізовані казки відомого педагога. Відбулася  цікава бесіда про моральні цінності, моральні правила і норми, які регулюють людську взаємодію.  Діти  висловлювати своє ставлення до героїв твору, давали оцінку вчинкам персонажів, ділилися своїми враженнями.

Неможливо переоцінити значення казок, оповідань Василя Сухомлинського у формуванні справжньої особистості.

Члени науково-дослідної лабораторії «В.О.Сухомлинський і школа ХХІ століття» відкриті до співпраці із закладами освіти міста щодо сприяння впровадженню в практику педагогічної діяльності ідей творчої  спадщини Василя Сухомлинського.