РЕГІОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НАУКОВЦІВ, ВИКЛАДАЧІВ,ПРАКТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ І СТУДЕНТІВ “СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ”

22 березня 2018 року відбувся Регіональний науково-методичний  семінар для науковців, викладачів, практичних працівників і студентів Сучасні підходи до організації економічного виховання дітей в закладах дошкільної освіти”, організований кафедрою психології та педагогіки розвитку дитини.

Основними напрямами роботи семінару були:

Економічне виховання дітей як цілеспрямована взаємодія дорослого і дитини.

• Проблема свідомого залучення дітей до економічного простору.

Мета семінару – визначення сучасних підходів до організації економічного виховання дітей в закладах дошкільної освіти, шляхів забезпечення економічної спрямованості освітнього процесу та економічної соціалізації особистості в умовах закладів дошкільної освіти.

З вітальним словом виступила заступник декана з наукової роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти, викладач кафедри спеціальної освіти Анна Анатоліївна Чередник.

Виступаючі пленарного засідання:

Юлія Юріївна Могильова вихователь, дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу№12

Тема виступу«Сім’я як мікрофактор процесу економічної соціалізації дітей дошкільного віку»

Наталія Василівна Хоменко вихователь, дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу№12

Тема виступу«Економічна компетентність у дітей дошкільного віку»

Іванна Олександрівна Пересунько вихователь, дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу№12

Тема виступу«Формування основ економічної грамотності у дітей дошкільного віку як педагогічна проблема»

Наталія Аркадіївна Дудник– кандидат педагогічних наук, викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, завідувач, дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу№12

Тема виступу«Що таке економічне виховання дошкільників і чи потрібно створити необхідні умови в ЗДО для впровадження програми Економіка для дошкільників»

Наталія Дмитрівна Вознюк – завідувач центру розвитку дитини «Дивосвіт», методист дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу№12