УДПУ відвідали колеги із Краківського педагогічного університету

23 березня до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із робочим візитом завітала делегація Краківського педагогічного університету у складі ректора, професора Каземіра Карольчака та представника відділу міжнародного співробітництва Магдалени Біргіел.

У рамках відвідин відбулася зустріч ректора УДПУ, професора Олександра Безлюдного із польськими колегами. Під час розмови Олександр Іванович подякував гостям за візит, розповів про діяльність нашого університету і його здобутки, основні напрями міжнародної діяльності. Натомість ректор Краківського педагогічного університету Каземір Карольчак ознайомив із навчальним закладом, який очолює. Це перший і єдиний педагогічний університет в Польщі, який має славну освітню традицію. Учасники зустрічі обговорили можливі шляхи співпраці між педагогічними навчальними закладами Умані та Кракова.

Під час екскурсії навчальними корпусами делегація із Краківського педагогічного університету мала змогу ознайомитися із потужною матеріально-технічною базою УДПУ, діяльністю науково-дослідних та регіональних науково-методичних центрів, наукових лабораторій та навчальних кабінетів. Неабияку цікавість у гостей із Польщі викликали напрацювання науково-педагогічних працівників нашого університету, вироби із кераміки та українська вишивка. Польську делегацію радо зустріли й студенти-актори в аудиторії театрального мистецтва.

Тож будемо сподіватися на результативне втілення запланованого та розширення міжнародної діяльності обох університетів.