Новини, події, оголошення

УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ ПРОВІВ МІЖНАРОДНУ АКЦІЮ «ГОДИНА ЗЕМЛІ»

   24 березня за ініціативи співробітників науково-дослідної лабораторії «Екологія і освіта» природничо-географічного факультету УДПУ, професора Світлани Совгіри, викладача Олени Задорожної, старшого викладача Наталії Душечкіної та студентської ради університету проведено щорічну міжнародну акцію «Година Землі». Цьогоріч наш навчальний заклад вшосте підтримав всесвітню кампанію, започатковану Всесвітнім фондом природи (WWF) з метою привернення уваги до глобальних екологічних проблем.

   На території нового корпусу зібралися студенти та викладачі різних факультетів УДПУ, батьки, представники студентсько-викладацького колективу УГПК ім.Т.Г.Шевченка та небайдуже населення нашого міста.

   Впродовж години, з 20-ї до 21-ї, учасники акції, вимкнувши світло, співали і танцювали, споглядали красу зіркового неба за допомогою телескопа. Викладена зі свічок фраза «60+ Uman» стала чудовим фоном для фото та символічним підтвердженням небайдужості колективу нашого університету до майбутнього планети Земля.

   Організатори акції щиро вдячні всім, хто приєднався до участі, а також доктору педагогічних наук, доценту кафедри фізики, астрономії та методики їх викладання факультету фізики, математики та інформатики Ігорю Ткаченку за наданий телескоп та проректору з адміністративно-господарської роботи Людмилі Гнатюк за технічну підтримку.