Новини, події, оголошення

ПРОДОВЖЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ УЧАСТІ ВСТУПНИХ ІСПИТАХ ДО БАКАЛАВРАТУ

З огляду на ситуацію в державі Міністерство освіти і науки України ухвалило рішення про продовження термінів формування реєстраційних карток для участі в національному мультипредметному тестуванні. Такі картки можна сформувати до 19 квітня.

Нагадаємо, що для організації вступних випробувань на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань. Таку інформацію ми отримаємо з бази даних реєстрації для участі в ЗНО. Щоб зрозуміти, як діяти, ознайомтеся, будь ласка, із інформацією нижче.

Пізніше, в травні, кожний, хто зареєструвався для участі в ЗНО, на своїй Інформаційний сторінці обов’язково повинен підтвердити бажання складати це тестування, а також повідомити організаторам про те, у якому регіоні він / вона перебуватиме в липні.

Якщо ви зареєструвалися для участі в ЗНО (заповнили реєстраційну картку, зібрали пакет реєстраційних документів і віддали його керівникові закладу освіти або самостійно надіслали до одного з регіональних центрів оцінювання якості освіти), ви є потенційним учасником вступних іспитів до закладів вищої освіти.

Найімовірніше, ви вже маєте сертифікат учасника ЗНО, тож зможете заходити на свою Інформаційну сторінку (номер і PIN-код для входу розміщено на сертифікаті), аби отримати всю актуальну інформацію щодо подальших дій, яка стосуватиметься саме вас. Коли потрібно буде зайти на Інформаційну сторінку, ми повідомлятимемо на нашому сайті.

У разі якщо ви не маєте сертифіката – не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як отримати номер і PIN-код для входу на свою Інформаційну сторінку.

Просимо учасників утриматися від повторного формування карток!

Якщо вступник у 2022 році закінчує здобувати повну загальну середню освіту (учень/учениця ліцею, гімназії чи студент/студентка ІІІ курсу коледжу) і ще не зареєструвався для участі в ЗНО (навіть не створили реєстраційної картки), потрібно до 19 квітня створити реєстраційну картку. Досить уважно потрібно заповнювати такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими не лише для участі в тестуваннях, а й для подання документів для вступу.

Увага! У реєстраційній картці будуть поля для вибору предметів ЗНО/ДПА. Вони обов’язкові для заповнювання, навіть попри скасування ДПА у формі ЗНО. Якщо є змога, необхідно роздрукувати свою реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуваннях, додати копію паспортного документа (за потреби додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і передати керівникові того закладу освіти, де навчаєтеся. Якщо такої можливості немає – не хвилюйтеся: достатньо того, що сформована реєстраційну картку.

Найближчим часом ми повідомимо вам, як дізнатися номер і PIN-код для входу на вашу Інформаційну сторінку з актуальною для вас інформацією. Стежте за оновленнями на нашому сайті – і не пропустите важливих новин.

Якщо вступник вже здобув повну загальну середню освіту (має свідоцтво про повну загальну середню освіту / атестат) і ще не зареєструвався для участі в ЗНО (навіть не створив реєстраційної картки) потрібно до 19 квітня створити реєстраційну картку. Досить уважно потрібно заповнювати такі поля: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності), номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими для подання документів для вступу.

Увага! У реєстраційній картці будуть поля для вибору предметів ЗНО. Необхідно заповнити ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО. Якщо є змога, необхідно роздрукувати свою реєстраційну картку, заповнити від руки заяву про участь у тестуваннях, додати копію паспортного документа (за потреби додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надіслати такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009).

Якщо не має можливості скористатися засобами поштового зв’язку, надсилати документи можна на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи. УЦЯОЯО рекомендує надсилати документи до Вінницького РЦОЯО лише з метою оптимізації опрацювання документів, це не впливає на місце проходження тестувань, ті регіональні центри, які знаходяться у порівняно «спокійних» регіонах, продовжують консультувати і допомагати на локальному рівні.

Наразі Порядок вступної кампанії ще не оприлюднено, тому ми не можемо бути впевненими, яким буде механізм використання результатів ЗНО минулих років.

Якщо вступник має результати ЗНО 2019–2021 років і планує вступати до закладів освіти цього року, необхідно сформувати реєстраційну картку і до 19 квітня надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (див. вище). У травні буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.

Шановні вступники, які наразі перебувають на окупованих територіях або на територіях, де тривають активні бойові діїБудь ласка, тримайтеся, бережіть себе! Ми розуміємо, що у вас є труднощі з доступом до Інтернету, однак, якщо маєте змогу, будь ласка, створіть реєстраційну картку. Необов’язково, щоб її заповнювали особисто ви. Це може зробити хтось із ваших друзів чи знайомих. Попросіть унести ваші дані до реєстраційної форми (прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження й номер паспортного документа). Цього наразі буде достатньо. Ми знаємо, що вам зараз дуже важко, однак переконані, що ситуація найближчим часом зміниться на краще і ви зможете планувати своє майбутнє і втілювати свої мрії в життя. Безперечно, Ви зможете вступити до українських закладів вищої освіти, а ми повідомлятимемо вам актуальну інформацію щодо цього.

За матеріалами УЦОЯО