Показове конкурсне заняття з дисципліни «Навчання і виховання в різновікових групах» на тему «Сучасні освітні технології у різновікових групах»

09 грудня 2022 року для здобувачів IV курсу 411 групи, спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ОС «Бакалавр» денної форми навчання кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Іриною Юріївною Підлипняк було проведено показове конкурсне заняття з дисципліни «Навчання і виховання в різновікових групах» на тему «Сучасні освітні технології у різновікових групах». Метою заняття було: систематизувати основні педагогічні правила виховання і навчання дітей в умовах різновікової групи, використовуючи інноваційні технології. Розкрити методи педагогічного керівництва педагогічним процесом різновікової групи. Виховувати у студентів професійну спрямованість та компетентність.

Заняття було побудоване у формі інтерактивного заняття, яке супроводжувалося мультимедійними презентаціями та відеофрагментами.

На занятті досить вдало було проведено актуалізацію, використовуючи вправу «Мої очікування». Досить доречним в кінці заняття було самостійне оцінювання студентами своєї роботи на занятті, заповнюючи «Таблицю самооцінки».

Заняття одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм викладача, вміння створити робочу та творчу атмосферу, що сприяло формуванню стійкої позитивної мотивації навчально-пізнавальної діяльності студентів. В цілому показове заняття відповідає сучасним вимогам і проведене на високому методичному та професійному рівні.