НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА – ЦЕ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ САМОРОЗВИТКУ, САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗДОБУТТЯ НОВИХ ЗНАНЬ ТА ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ У СФЕРІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

З 14 по 21 листопада 2022 року викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти: Карнаух Л. П., Бутенко О. Г., Мельникова О. М., Авраменко О. О., Дука Т. М., Підлипняк І. Ю., Рябошапка О. В., Трофаїла Н. Д., Кравчук Н. П., Журавко Т. В. пройшли міжнародне підвищення кваліфікації, що організовувалось на базі Науково-дослідного Інституту Люблінського науково-технологічного парку та  IESF – Міжнародної фундації науковців та освітян з проблеми «Неформальна освіта у підготовці фахівців гуманітарних спеціальностей: досвід країн європейського союзу та України»

Мета МПК вебінару:  звернути увагу освітян на питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти при підготовці фахівців гуманітарних спеціальностей у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної світи в освітньому процесі.

Напрями роботи вебінару:

• Розуміння неформальної освіти в країнах Європейського союзу та Україні.
  • Неформальна освіта підтвердження та визнання в країнах Європейського союзу та Україні.
  • Особливості неформальної та формальної освіта досвід країн ЄС та України.
  • Неформальна освіта: практичний досвід країн Європейського союзу та України.

Викладачі мали змогу опрацювати навчальні он-лайн-матеріали за тематикою МПК вебінару, розширили знання із запровадження он-лайн платформ неформальної освіти в Україні та набули професійних компетентностей у сфері нормативно-правової бази забезпечення та  використання елементів неформальної освіти в освітньому процесі здобувачів вищої освіти.