Подорож мальовничими куточками Західної України

   Карпати – неповторний мальовничий край високих гір, стрімких потоків і чистого повітря. Своєрідність і краса природних ландшафтів, багатий тваринний і рослинний світ, унікальна скарбниця природних екосистем, де збереглися рідкісні реліктові види флори, фауни і, як ніде в Україні, народні звичаї, традиційна побутова культура…

З метою виховання любові і поваги до історії рідного краю студенти історичного факультету під керівництвом заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко та фахівця польського культурно-освітнього центру Людмили Кривої здійснили подорож мальовничими куточками Західної України.

 

   Підіймалися на північно-східний схил гори Туркул, де на висоті 1750 м над рівнем моря знаходиться озеро Несамовите.

Неподалік від села Поляниця біля підніжжя гори Буковель на висоті 920 м над рівнем моря побували водному із найбільших гірськолижних курортів України – «Буковелі».

Відвідали художньо-меморіальний комплекс «Стежка Довбуша», що знаходиться неподалік міста Яремче в межах Карпатського Національного природного парку і починається в заповідному урочищі під назвою «Дрібка».

   Побачили дивовижний і унікальний водоспад «Пробій», що знаходиться на річці Прут, де поруч розташувався знаменитий на всю Україну сувенірний ринок та водоспад Женецький Гук – чи не найвідоміший карпатський шипіт між селами Микуличині Татарів Івано-Франківської області.

Побували в Музеї Писанкового Розпису, що знаходиться в Коломиї і перебуває в структурі Національного Музею Народного Мистецтва Гуцульщини та Покуття.

А також навчилися готувати національну українську страву родом з Гуцульщини – банош!

Це далеко не повний перелік об’єктів, які ми відвідали. За час, проведений у горах, студенти духовно збагатили свій внутрішній світ, зробили багато пам’ятних фото, а головне – на цілий рік отримали позитивні емоції. З приємною втомою від казкової подорожі, але дуже щасливі, повернулися до навчання.

SONY DSC

 

Друк