ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ІЗ УМАНСЬКИМ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕДЖЕМ ІМЕНІ Т.Г.ШЕВЧЕНКА

17 квітня під час чергового засідання ректорату відбулося підписання угоди про співпрацю між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та Комунальним вищим навчальним закладом «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж імені Т.Г.Шевченка» на 2018 – 2023 рр.

На початку засідання ректор УДПУ, професор Олександр Безлюдний, привітав шановних гостей – делегацію УГПК на чолі із директором Ольгою Чепкою. У своєму виступі Олександр Іванович зазначив, що між нашими навчальними закладами існує тісна співпраця впродовж багатьох років. За цей час підписано не одну угоду про співробітництво, остання з них укладена три роки тому. Однак у зв’язку із змінами у освітньому законодавстві виникла необхідність розробити текст нової угоди про співпрацю між найстарішими педагогічними навчальними закладами Черкащини.

Директор гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка Ольга Чепка під час виступу зауважила, що нині наші навчальні заклади переходять на якісно новий рівень співпраці. Розповідаючи про діяльність та досягнення Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г.Шевченка, Ольга Володимирівна підкреслила важливість співпраці між коледжем та нашим університетом у різних напрямках освітньо-наукової діяльності.