ПЕРВИННИЙ ІНСТРУКТАЖ З ТЕХНІКИ БЕЗПЕКИ

24.12.2021р. куратором 113 групи Кравчук Нелею Павлівною було проведено первинний інструктаж з техніки безпеки. Студенти були активними учасниками бесіди «Культура поведінки студента та безпека життєдіяльності під час зимових канікул».

Спільно було визначено, що основними показниками рівня вихованості студента є: зовнішній вигляд, культура поведінки всюди, громадська активність, самостійність, національна самосвідомість, ставлення до навчання, прилучення до національної та світової культури, мистецтва, дотримання здорового способу життя, працелюбність, орієнтованість на майбутню професію тощо.

Щодо питання техніки безпеки було акцентовано увагу на безпечному переїзді додому; правилах користування електроприладами (в тому числі й новорічними гірляндами); не використовувати піротехніку; уникати багатолюдних місць святкування новорічно-різдвяних свят; прогулянки на водойми тощо.

Запис про проведення первинного інструктажу зробили в окремому журналі реєстрації інструктажів з безпеки життєдіяльності встановленої форми, який веде куратор групи.