ПЕРШОКУРСНИКИ В МУЗЕЇ ІСТОРІЇ УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

17 жовтня 2018 року студенти першого курсу  113 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти разом із кураторам доц. Залізняк Аллою Миколаївною  відвідали музей історії Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Завідувач музею Джагунова Олена Ігорівна ознайомила студентів із ключовими етапами становлення нашого університету. Студенти з великим інтересом слухали розповідь екскурсовода про історію університету. Їм було цікаво дізнатися, коли був створений факультет дошкільної та спеціальної освіти.

Першокурсникам сподобалася екскурсія, про що засвідчив їхній запис  в книзі відгуків.

Вони вдячні за пізнавальну екскурсію.