Пам’ятаємо, сумуємо… і продовжуємо справу Володимира Григоровича

10 жовтня  2019 року у науково-дослідній лабораторії «В.О. Сухомлинський та школа ХХІ століття» відбулося засідання наукової школи В.Г. Кузя та членів лабораторії.  Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять  академіка НАПН України, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора педагогічних наук, професора Володимира Григоровича Кузя.

Присутні  згадували Володимира Григоровича теплими словами, відзначили його виняткову роль у долі кожного  та педагогічного університету в цілому.

Володимир Григорович Кузь умів відкрити таланти, притягувати їх і створити їм гідні умови для професійного розвитку. Талановитий учений, Учитель з Божою іскрою, геніальний організатор, неперевершений знавець людської психології, він майже все своє життя присвятив педагогічній праці.  Його вихованці  (кілька десятків кандидатів  і докторів наук) працюють у найпрестижніших освітніх закладах, несуть і розвивають його наукові та творчі ідеї.