Онлайн-заняття з підготовки до ЄВІ

Вступники у магістратуру відповідно до Умов прийому 2021 року мають обов’язково скласти Єдиний вступний іспит (ЄВІ). ЄВІ– це тестування з іноземної (англійської, німецької, французької або іспанської) мови.

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини організовано заняття з підготовки до ЄВІ. Заняття проходять у дистанційному режимі із використанням пакетів спеціалізованого хмарного програмного забезпечення та інструментів для спільної роботи, зокрема Google Meet, Zoom. Слухачі курсів можуть обирати зручний для себе час для навчання.

За детальною інформацією кожен студент може звернутися до координатора з профорієнтаційної роботи факультету Калиновської Ірини Сергіївни (096-165-18-01)

Випускники інших ЗВО, що планують продовжувати навчання на ОС Магістр в УДПУ імені Павла Тичини, також мають можливість відвідувати курси безкоштовно.

Для запису на дистанційні курси ЄВІ звертайтесь за такими номерами телефонів : 096-033-96-33; 063-149-79-88.