КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти 01 лютого 2021 року розпочали роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, за напрямами «Вихователь в закладах дошкільної освіти», «Музичний керівник в закладах дошкільної освіти», «Інструктор з фізичного виховання в закладах дошкільної освіти», тривалістю 150 годин (5 кредитів)

Через протиепідемічні заходи навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації здійснюється в дистанційному режимі (платформа Google Meet, застосунок для смартфонів Viber, електронні скриньки).

Слухачів привітали з початком роботи курсів в.о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти, доцент Світлана Сергіївна Попиченко, завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, професор Людмила Валентинівна Іщенко, відповідальна за курси підвищення кваліфікації на факультеті, доцент Ольга Миколаївна Мельникова.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня розвитку професійної компетентності педагогів закладів дошкільної освіти в умовах неперервної освіти.