Настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики

29.01.2021 року  кандидатом педагогічних наук, старшим  викладачем кафедри дошкільної освіти Дудник Н. А. була проведена настановча онлайн конференція з виробничої педагогічної практики  зі здобувачами 4 курсу заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта за допомогою програми Google Meet

Обговорювали особливості проведення практики в умовах карантину, консультували щодо виконання завдань, терміни їх виконання та вимоги до оформлення звітної документації.

Всі завдання навчальної практики розроблено з урахуванням нинішніх умов, вони передбачають створення Е-портфоліо «Особистісно-професійне зростання студента» із наповненням: каталоги занять з використанням інноваційних технологій, діагностичного інструментарію для вивчення психічних процесів дітей дошкільного віку; описом сайту закладу дошкільної освіти; виступу на педагогічній раді закладу з використанням інтерактивних методів навчання; виконаними завданнями на рефлексію та власний відеозвіт про виконану роботу.

Бажаємо успіхів нашим здобувачам – практикантам! Ми – керівники практики пообіч, за будь-яких умов!

Автор: Дудник Н.А.