ОНЛАЙН – НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Сьогодення вимагає від майбутніх педагогів активності, творчості, гнучкості та креативності. В умовах дистанційного навчання здобувачі вищої освіти опановують не лише навчальний матеріал, складають конспекти, заповнюють безліч форм та тестів. Самою відповідальною роботою є практика, та ще й коли вона дистанційно.

Згідно з графіком проходження педагогічної практики здобувачів факультету дошкільної та спеціальної освіти  денної  форми  навчання на ІІ семестр 2021-2022 н. р. з 28.02.2022 по 08.04.2022 будуть проходити здобувачі 431, 432, 433 групи.

18 лютого 2022 року відбулася онлайн настановча конференція з виробничої педагогічної практики.

Відповідальна за організацію, проведення та контроль виробничої педагогічної практики від факультету доцент С. Попиченко ознайомила учасників конференції з метою, завданнями, змістом, експериментальними дослідженнями, необхідних для написання курсових робіт (бакалаврських), організаційними особливостями проходження практики в дистанційному режимі.

Відповідальна з практики на кафедрі дошкільної освіти доцент Н.Дудник розкрила специфіку виконання кожного завдання практики та наголосила на важливості дотримання контрольних термінів та приділила увагу питанням щодо загальних рекомендацій виконання завдань практики; планування, консультацій керівників в Google Meet, асинхронними та синхронними, веб-ресурсами.

Здобувачі-практиканти отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо оформлення звітної документації та процедури звітування про результати проходження практики.

Автор:Н.А. Дудник