ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ КУЛЬТУРИ МАЙБУТНЬОГО ПЕДАГОГА

З метою підготовки майбутніх фахівців спеціальності: 012 Дошкільна освіта,  18.02.2022 року доцент кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Гальченко Вікторія Миколаївна провела тренінг з розвитку професійної культури майбутнього педагога. Тренінг відбувався на платформі Google Meet за участі студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Професійна культура майбутнього вихователя, на думку Вікторії Миколаївни, – це наявність у педагога духовного багатства (високоморальних цінностей), яскраво вираженої творчої індивідуальності, готової та здатної до нововведень і перетворень; особливих особистісних якостей (гуманізму, любові до дітей, педагогічного оптимізму, толерантності, тактовності тощо).

Під час тренінгу Гальченко В.М. ознайомила студентів факультету з власною діагностичною методикою «Професійна компетентність майбутнього вихователя закладу дошкільної освіти».

У дружній атмосфері студенти активно включалися в усі види робіт, швидко реагували на завдання та успішно виконували їх.

Колектив та студенти вдячні Вікторії Миколаївні за участь в організації та проведення професійно орієнтованого тренінгу для когорти майбутніх освітян.