ОНЛАЙН – НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ОП СПЕЦІАЛЬНА ОСВІТА

Сьогодення вимагає від майбутніх педагогів активності, творчості, гнучкості та креативності. В умовах дистанційного навчання здобувачі вищої освіти опановують не лише навчальний матеріал, складають конспекти, заповнюють безліч форм та тестів. Самою відповідальною роботою є практика, та ще й коли вона дистанційно.

Згідно з графіком проходження виробничої педагогічної практики здобувачів 24, 214, 423 та 414 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти  зочної  форми  навчання будуть проходити з 05.09.2022 по 30.09.2022

02 вересня 2022 року відбулася онлайн настановча конференція з виробничої педагогічної практики.

Відповідальна за організацію, проведення та контроль виробничої педагогічної практики від факультету кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Т. Дука ознайомила учасників конференції з організаційними особливостями проходження практики в дистанційному режимі.

Керівники практики: доктор філософії, старший викладач спеціальної та інклюзивної освіти Черніченко Л.А. та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Калиновська І.С. розкрили специфіку виконання кожного завдання практики та наголосила на важливості дотримання контрольних термінів та приділила увагу питанням щодо загальних рекомендацій виконання завдань практики, а також висловила свої побажання здобувачам вищої освіти успішного проходження практики.

Здобувачі-практиканти отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо оформлення звітної документації та процедури звітування про результати проходження практики.