Зустріч здобувачів вищої освіти з гарантом ОП «Спеціальна освіта»

05.09.2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня першого року навчання з гарантом освітньої програми Світланою ЦИМБАЛ-СЛАТВІНСЬКОЮ та робочою групою. На зустрічі здобувачі мали змогу глибше познайомитися з компонентами освітньої програми, викладачами, які здійснюють підготовку за освітнім рівнем «магістр» і які будуть виступати їх науковими керівниками.

Здобувачі познайомились з сайтом університету та факультету, отримали змогу здійснити власний вибір серед запропонованих університетом вибіркових компонентів освітньої програми. Зустріч була продуктивною на запитання і відповіді.
         Бажаємо магістрантам отримати в нашому університеті те, що зробить їх фахівцями високого класу, а викладачі кафедри будуть цьому сприяти.