новий порядок виплати стипендій від міністерства освіти

Міністерство освіти і науки розпочало збір пропозицій щодо редакції нового порядку призначення і виплати стипендій студентам вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба МОН.
Новий порядок призначення та виплати стипендій має враховувати рейтинг, складений на підставі успішності студентів за результатами семестрового контролю, як це і передбачено статтею 62 Закону України “Про вищу освіту”.

Пропозиції зацікавлених осіб прийматимуться до 3 жовтня за електронною адресоюi_isaeva@mon.gov.ua з позначкою “Стипендія”.

Як відомо, згідно з нормами закону “Про вищу освіту” академічну стипендію мають отримувати студенти, які згідно з рейтингом, складеним у вищому навчальному закладі за результатами семестрового контролю, здобули найкращі результати навчання.

Розмір стипендіального фонду вищого навчального закладу повинен забезпечувати виплату академічних стипендій не менш як двом третинам і не більш як 75 відсоткам студентів денної форми навчання, які навчаються за кошти державного бюджету.

Розмір мінімальної академічної та соціальної стипендій для здобувачів освітніх ступенів вищої освіти не може бути меншим, ніж розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на одну особу на місяць.

Джерело

Друк