НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН – КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ІІІ КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ 311-313 ГРУП

Виробнича педагогічна практика – це можливість одночасно закріпити знання, сформовані під час навчання в університеті та зробити перші кроки на педагогічній ниві, оволодіти професійними компетентностями вихователя.

20 квітня 2022 року відбулась настановча онлайн‑конференція з виробничої педагогічної практики для здобувачів ІІІ курсу 311, 312, 313 груп денної форми навчання з використанням технології дистанційного навчання Google Meet.

Керівники практики (доц. Залізняк А. М., викладач Гарбар С. В.) ознайомили здобувачів вищої освіти  із метою, завданнями та особливостями проходження виробничої педагогічної практики. Майбутніх студентів‑практикантів проінформували про перелік та строки здачі звітної документації, правила заповнення щоденників практики тощо. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

Бажаємо студентам третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти денної форми навчання отримати гарні враження від практичної діяльності!