Регіональний науково-практичний семінар «Теоретико-методичні засади розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей»

21.04.2022 р. на кафедрі психології та педагогіки розвитку дитини факультету дошкільної та спеціальної освіти відбувся регіональний науково-практичний семінар «Теоретико-методичні засади розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей».

Учасники семінару мали змогу познайомитись із практичними аспектами впровадження кінезіології в контексті стимулювання творчого потенціалу особистості дошкільника та долучилися до майстер-класу, що провела доповідач – доктор педагогічних наук, професор Андрющенко Т.К.

Цікавою і змістовною була доповідь завідувача дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 25 м. Умані Дідури Л. О., що була присвячена особливостям розвитку творчого потенціалу дошкільників засобами впровадження альтернативної програми Катерини Крутій «STREAM-освіта, або Стежинки у Всесвіт».

Доповідач Кравчук Н. П. – кандидат педагогічних наук, доцент розкрила методику діагностики рівнів сформованості творчого потенціалу обдарованих стар

Керівник Академії обдарованих дітей «Вундеркінд», кандидат педагогічних наук, доцент Дудник Н.А. ознайомила присутніх з впровадженням інноваційних практик в діяльність центру.

Зустріч відбулась в невимушеній і душевній атмосфері. Чекаємо нових наукових заходів та продовжуємо працювати задля майбутнього освіти України!