НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ ОС МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА.

Навчальна педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх педагогів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю; формуються професійні якості особистості педагога, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

28 травня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти на платформі Google Meet відбулася настановча онлайн-конференція  з навчальної педагогічної практики для студентів 1 курсу ОС Молодший бакалавр спеціальності 012 Дошкільна освіта. У заході взяли участь викладачі кафедри психології та педагогіки розвтитку дитини канд. пед. наук, доц. Мельникова О.М. та канд. пед. наук, доц. Трофаїла Н.Д.

Керівники практики ознайомили студентів із програмою педагогічної практики, завданнями, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики, надали зразки документів, які необхідні студентам у ході практики. Зокрема, було наголошено на тому, що у процесі навчальної педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення психолого-педагогічних знань у процесі їх використання для вирішення конкретних навчальних завдань; свідоме застосування студентами теоретичних знань в практичній діяльності, усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії вихователя, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті.

Бажаємо студентам успіхів у проходженні дистанційної практики!