ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ СТУДЕНТАМИ НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Звітна конференція за результатами проходження студентами третього курсу факультету дошкільної та спеціальної освіти навчальної педагогічної практики на тему: «Педагогічна практика: результати та перспективи».

У ході конференції було презентовано результати досвіду роботи студентів у ролі вихователів: власні досягнення, труднощі, над подоланням яких ще треба ретельно працювати, почуття та емоції від безпосереднього спілкування з дітьми та їх батьками.

Практика у дистанційній формі допомогла студентам виробити практичні уміння і навички щодо розробки перспективного та календарного планування, працювати з наочністю, виготовляти дидактичний матеріал для занять, атрибути для ігор, бесід та інших видів діяльності, проводити  відеозаняття, стати учасниками вебінарів,  використовувати сучасні інформаційно-комунікаційні технології, створювати презентації, аудіо записи тощо.

Аналізуючи і оцінюючи роботу практикантів, методисти практики – викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини – будували конструктивний діалог зі студентами, узагальнюючи результати практичної діяльності, й окреслювали подальші перспективи застосування набутих знань та вмінь.

Яскраві враження й позитивні результати практичної роботи не залишили жодних сумнівів, що навіть у дистанційному режимі можна знайти можливості для підвищення професійних компетенцій.