НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

11 листопада 2021 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики зі спеціалізації (дистанційно) для студентів 4 курсу денної форми навчання (432 та 433 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Бакалавр».

У заході взяли участь: гарант освітньої програми «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.п.н., доц. Карнаух Л.П., керівник практики по факультету к.п.н., доц. Дука Т.М,, та керівники педагогічної практики к.п.н., доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Кравчук Н. П. та к.п.н., старший викладач Рябошапка О.В.

Під час конференції присутні ознайомили студентів із програмою виробничої педагогічної практики зі спеціалізації, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо дистанційного проходження педагогічної практики. Було наголошено, що у процесі педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення теоретичних знань з навчальних дисциплін, усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії дошкільного педагога, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!