Освітньо-науковий Центр сімейно-центрованих практик

Відбувся ІV Регіональний науково-практичний семінар «Нетрадиційні методи терапії в логопедичній роботі»

11 листопада 2021 р. на базі Освітньо-наукового Центру сімейно-центрованих практик відбувся ІV Регіональний науково-практичний семінар «Нетрадиційні методи терапії в логопедичній роботі». Захід був присв’ячений “Міжнародному дню логопеда” та проходив у режимі онлан на платформі Google Meet.

У заході взяли участь логопеди-практики, викладачі та студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти.

З привітальним словом виступила кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, заступник з навчальної роботи факультету дошкільної та спеціальної освіти  Бутенко Ольга Григорівна, яка побажала плідної роботи та привітала всіх учасників семінару із прийдешнім святом.

Дуже  цінним та практично-змістовним був виступ Король Альони Валеріївни засновниці та керівниці Дитячого центру ЛогоКлуб (м.Вінниця), асистента кафедри дошкільної освіти Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, аспірантки Інституту спеціальної педагогіки та психології імені Миколи Ярмаченка. Яка ознайомила присутніх із особливостями формування артикуляційного праксису у дітей з особливими мовленнєвими потребами засобами логопедичного намиста.

Також серед доповідачів були:

Шиманська Жанна Ігорівна, директорка Комунальної установи «Приморський інклюзивно-ресурсний центр Маріупольської міської ради Донецької області»  (тема доповіді: Комунікація логопеда з членами КППС під час організації інклюзивного навчання). Яка є випускиницею факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Цибулько Анна Олександрівна, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, логопед дошкільного навчального закладу ясла-садку комбінованого типу №15 м. Умань (тема доповіді: використання інформаційно-комунікативних технологій у роботі логопеда)

Терентьєва Марія Олександрівна, студентка 315 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія) (тема доповіді: Історія та традиції святкування Міжнародного Дня логопеда)

Майданюк Олена Сергіївна, вчитель-логопед Дитячого центру ЛогоКлуб (м.Вінниця). Тема доповіді:  Креативні підходи до автоматизації звуків у дітей з особливими мовленнєвими потребами.

Яковенко Наталія Анатоліївна логопед-дефектолог, логопедична студія “Щебетунчики”. Тема доповіді: Практичний досвід використання логоритмічних ігор.

Нагорна Оксана Володимирівна логопед-дефектолог приватний заклад: освітній простір”Sova” Тема доповіді: Особливості корекційної роботи при диспраксії.

Рибаконь Олександра Андріївна, студентка 415 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти, спеціальності 016 Спеціальна освіта (Логопедія). Тема доповіді: Су-джок терапія у логопедичній роботі.

По завершенню заходу учасникам вручено сертифікати та висловлено щиру подяку за активну участь та вагомий внесок у розвиток логопедичної науки та практики!