Презентація технологій роботи в галузі художньої праці

У становленні особистості майбутнього вихователя, як спеціаліста, важливу роль відіграють дисципліни художньо-естетичного циклу, серед яких «Художня праця та основи дизайну», що сприяє оволодінню спеціальними знаннями та навичками.

Так, на черговому практичному занятті, студенти ІІ курсу (викл.Гарбар С.В.) ознайомлювалися з технологіями виготовлення театру для дітей. Втім, різноманітна робота з художньої праці сприяє вдосконаленню професійної підготовки майбутніх фахівців дошкільного профілю, підвищенню їхньої готовності до керівництва художньою працею, впливає на успішність вирішення завдань трудового та естетичного виховання дошкільників в ЗДО. Кінцевим результатом практичного заняття була презентація різноманітних творчих робіт студентів.