НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ, СПЕЦІАЛЬНОСТІ: 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Практична підготовка здобувачів вищої освіти є безпосереднім зв’язком між теорією та практикою, що зумовлює оволодіння ними професійними практичними вміннями та навичками. Метою практики є набуття студентами практичного досвіду, здобуття навичок самостійної практичної роботи в закладах освіти.

Так,  18 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти за допомогою платформи Google Meet відбулася настановча конференція з проходження виробничої педагогічної практики здобувачів ОС «Молодший бакалавр» денної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта II курсу (21 групи).

Керівник практики (Гарбар С.В.) окреслила організаційні умови проходження практики, програмові завдання та вимоги до оформлення залікових форм роботи, ознайомила з вимогами щодо оформлення звітної документації, наголосила на дотриманні безпечних умов та надала рекомендації щодо проходження виробничої педагогічної практики.

Бажаємо  успіхів!