Новини, події, оголошення

Курси підвищення кваліфікації

У період з 13 по 17 березня 2023 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальностей 016 Спеціальна освіта.

З метою якісної підготовки слухачів курсів було організовано зустрічі на платформі Google Meet, а також старшим викладачем кафедри психології та педагогіки розвитку дитини, відповідальною за курси підвищення кваліфікації на факультеті Ольгою Рябошапкою ознайомлено слухачів з програмою підвищення кваліфікації, поінформовано щодо специфіки навчання на курсах, також представлено викладачів, які проводитимуть навчальні заняття.

Так, кандидатами педагогічних наук, старшими викладачами Іриною Калиновською та Людмилою Черніченко проведено навчальні, тренінгові заняття з тем: «Організація освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами в умовах дистанційного навчання», «Універсальний дизайн в сфері освіти», «Комунікативний підхід в інклюзивному класі», «Переваги інклюзії в освіті для різних учасників освітнього процесу»  тощо (спеціальність 016 Спеціальна освіта).

Не зважаючи на те, що курси проводяться в он-лайн форматі, слухачі активно долучилися до обговорення запропонованих тем та залишили теплі відгуки щодо проходження курсів та проведення навчальних занять в умовах дистанційного навчання.

Бажаємо слухачам курсів застосовувати набутті знання і навички в своїй роботі, а також високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти.