ІV МІЖНАРОДНА ВИКЛАДАЦЬКО-СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ПЕДАГОГІКИ: ТВОРЧІСТЬ, МАЙСТЕРНІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ»

17 березня 2023 року відбулась ІV Міжнародна викладацько-студентська науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм» у Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради (Україна, Кременчук).

На пленарному засіданні виступила Неля КРАВЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини з темою: «Особливості використання інноваційних технологій та методів роботи з обдарованими дітьми дошкільного віку».

Н. Кравчук поділилась досвід роботи Академії обдарованих дітей «Вундеркінд» та презентувала роботу кожної студії. Доповідь супроводжувала цікава, змістовна та яскрава презентація, що дозволило глядачам отримати повну інформацію про діяльність членів Академії.

Колеги подякували за «цікаву та пізнавальну інформацію», а також висловили сподівання на подальшу співпрацю.