НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 331 з, 332 з, 333 з ГРУП СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

20 травня 2021 року відбулась настановча конференція з практики для студентів І курсу 331з, 332з, 333з груп спеціальності 012 Дошкільна освіта.

У роботі конференції, на платформі Google Meet, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики,  ознайомила з метою та програмою навчальної практики, наголосила на необхідності дотримання правил техніки безпеки та протиепідемічних заходів.

Керівники практики: Кравчук Н. П. ознайомила студентів зі змістом програми практики, її метою, завданнями та особливостями проходження практики у дистанційному режимі; Карнаух Л. П. охарактеризувала вимоги до оформлення та подання робочої і звітної документації на перевірку; Рябошапка О. В. висвітлила особливості проведення захисту практики та підготовки звітних матеріалів у вигляді презентацій та відеоматеріалів.