НАСТАНОВЧА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ 11 ГРУПИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА ОС МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР

21 травня 2021 року відбулась настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів І курсу 11з групи спеціальності 012 дошкільна освіта ОС Молодший бакалавр.

У роботі конференції, на платформі Google Meet, керівник практики по факультету Дука Т. М. представила студентам керівників практики, повідомила терміни проходження та бази практики, провела інструктаж з техніки безпеки та охорони праці.

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Мельникова О.М розкрила  завдання з модулів практики, наголосила на  організаційних питаннях щодо дистанційного проходження навчальної педагогічної практики в ЗДО.

Керівник практики к.п.н. доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Н.Д. ознайомила студентів із переліком завдань практики та строками здачі звітної та робочої документації, а також націлила їх на необхідності висвітлення практичних здобутків під час звітної підсумкової конференції.