Настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 1 курсу заочної форми навчання

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх вихователів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості вихователя, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

31 жовтня 2022 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики (дистанційно) для студентів 1 курсу заочної форми навчання (111з, 112з, 113з груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Бакалавр».

У заході взяли участь: гарант освітньої програми «Дошкільна освіта» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти к.п.н., доц. Карнаух Л.П., керівник практики по факультету  к.п.н., доц. Дука Т.М,,  методист педагогічної практики ст.викладач кафедри дошкільної освіти Кривда В.С. Присутні ознайомили студентів із програмою та завданнями педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо дистанційного проходження педагогічної практики.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!