ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР» ІІ КУРСУ (21 ГРУПИ) ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ.

Педагогічна практика є важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців ЗДО, під час якої  вони  вчаться  застосовувати  здобуті  знання з психолого-педагогічних дисциплін, фахових методик. Завдяки самостійній підготовці у студентів закріплюються  та  поглиблюються  знання,  усвідомлюється відповідальність і багатоаспектність роботи фахівця закладу дошкільної освіти, формуються педагогічні здібності, розвивається їх творчий потенціал.

31.10.2022 року відбулася звітна онлайн-конференція з навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «Молодший бакалавр» ІІ курсу (21 групи) денної форми навчання. Студенти проходили практику на базі Регіонального центру розвитку дитини «Дивосвіт» факультету дошкільної та спеціальної освіти 03.10.2022 р. по 28.10.2022 р. у змішаній формі.

Під час он-лайн зустрічі студенти обмінялися набутим досвідом, розповіли про інноваційні методи роботи з дітьми дошкільного віку, продемонстрували створену власноруч наочність.