Настановча конференція з навчально-ознайомлювальної педагогічної практики для здобувачів 1 курсу заочної форми навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта

08 квітня 2024 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів 1 курсу заочної форми навчання (111з та 111аз групи) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОС «Бакалавр» спеціальності 012 Дошкільна освіта. У заході взяли участь керівники педагогічної практики від кафедри дошкільної освіти: старший викладач Кривда В.С. та викладач Найдюк І.С. Навчальну педагогічну практику здобувачі проходитимуть на базах закладів дошкільної освіти №12 «Золота рибка» та №25 «Ягідка» м. Умані.

Керівники практики ознайомили студентів із програмою педагогічної практики, презентували мету, завдання навчальної  практики у закладах дошкільної освіти, пояснили особливості індивідуального планування роботи під час практики та ведення щоденника спостережень, а також окреслили вимоги до звітної документації. Було наголошено, що у процесі педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення теоретичних знань з навчальної дисципліни «Вступ до спеціальності «Дошкільна освіта»; усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії дошкільного педагога, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті. Також провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики.

Бажаємо здобувачам вищої освіти успіхів, натхнення та професійного й особистісного зростання під час навчальної педагогічної практики!