НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ПРАКТИКИ 314 ТА 315 ГРУПАМИ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

09 жовтня відбулася настановча конференція щодо проходження здобувачами вищої освіти 314 та 315 групами ОС «бакалавр» спеціальності 016 Спеціальна освіта виробничої педагогічної практики. Згідно з наказом студенти будуть проходити практику в логопедичних групах ДНЗ № 25 «Ягідка» м. Умань у дистанційній формі.

У конференції взяли участь здобувачі вищої освіти 314 та 315 груп денної форми навчання та керівник практики – кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Слатвінська Анна Анатоліївна.

Маємо сподівання, що студенти зуміють закріпити теоретичні знання, які здобули під час навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, та які здобули під час проходження навчальних педагогічних практик, відчують переваги обраної професії та радість від спілкування з дітьми.

Бажаємо студентам належним чином виконати програму практики, метою якої є забезпечення максимально продуктивної та цілісної підготовки здобувачів вищої освіти освітньої програми Спеціальна освіта до професійної діяльності.