Виховна година зі студентами 1 курсу (502 група)

07.10.2022 року куратором 502 групи, доцентом кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Підлипняк І. Ю. була проведена виховна година зі студентами 1 курсу. Зустріч проходила дистанційно в режимі відео-конференції і була присвячена питанню організації навчального процесу в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Останні роки заклади освіти, як і вся освітня сфера, існують у режимі бурхливих змін і трансформацій, продиктованих то світовою пандемією, то освітніми реформами. 2022/2023 навчальний рік – особливий. Вперше в історії заклади освіти розпочинають навчання в умовах воєнного стану.

Особлива увага була присвячена питанню техніки безпеки в умовах військового стану та пандемії. Ще одним питанням, яке було розглянуте на виховній годині, це питання про організацію навчального процесу.

Особливу увагу було приділено електронному розкладу, системі Мoodle, яка в повному обсязі відповідає вимогам системи дистанційного навчання