Настановча конференція до виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти 502з, 502аз груп ОС «Магістр»

Формулою професійного зростання студентів є практична підготовка, яка є невід’ємною і обов’язковою складовою освітньо-професійної програми підготовки фахівців та сприяє закріпленню теоретичних знань.

14 березня 2024 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти на платформі Google Meet відбулася настановчна конференція для студентів 502з, 502аз груп ОС «Магістр» до проходження виробничої педагогічної практики студентами, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта освітньою програмою «Дошкільна освіта. Початкова освіта».

Керівник практики Рябошапка О.В. надала детальну інформацію здобувачам вищої освіти щодо мети та завдань практики, перелік звітної документації та терміни її подачі, інструктажу з техніки безпеки.