МЕТОДОБ’ЄДНАННЯ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ МОЛОДШИХ ГРУП

22 листопада 2018 року доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Мельникова Ольга Миколаївна взяла участь у методоб’єднанні для вихователів молодших груп м. Умані “Гра як засіб різнобічного розвитку дитини”.

Зокрема, Ольга Миколаївна виступила із доповіддю “Сюжетно-рольова гра як засіб формування соціально-комунікативної компетенції дітей молодшого дошкільного віку”, де представила як теоретичні аспекти проблеми, так і  психологічні ігри та вправи для розвитку комунікації дітей молодшого дошкільного віку:

№ 1 Налагоджуємо спілкування Вправа на розвиток уміння управляти ініціативою у спілкуванні з дітьми

№ 2 Незвична ситуація вправа на розвиток взаємодії

№ 3 Педагогічна взаємодія вправа на розвиток педагогічних дій у типових ситуаціях

№ 4 Гра-вправа «Посмішка по колу» спрямована на формування доброзичливості у групі, позитивного налаштування дітей на спілкування.