Лекції – онлайн «Організація і керівництво дошкільною освітою»

З 30.11. 2021 по 03.12.2021 відбулися лекції – онлайн доцента кафедри дошкільної освіти Дудник Н.А. «Організація і керівництво дошкільною освітою» для 501 групи – заочної форми навчання.

Під час лекцій присутні дізналися про сучасні теоретичні підходи до розробки системи дошкільної освіти в Україні, нормативно – практичні орієнтири з питань діяльності системи  дошкільної освіти та закладу дошкільної освіти.

Познайомилися з особливостями керівництва, управлінської діяльності, управлінською документацією закладом дошкільної освіти.

Цікавими для магістрів були питання організації атестації педагогічних працівників, створення  плану роботи за рекомендаціями Ірини Романюк консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради, старший викладач кафедри теорії й методики початкової та дошкільної освіти МОІППО та  внутрішнього моніторингу в закладі дошкільної освіти.

Дудник Н.А. ознайомила з Методичними рекомендаціями, які  розроблені для допомоги закладу  дошкільної освіти у розбудові внутрішньої системи забез­печення якості освітньої діяльності та якості освіти. Лекції були надзвичайно насиченими цікавими матеріалами для практичної роботи керівника ЗДО. Післялекційне обговорення засвідчило неабияке зацікавлення магістрів саме питаннями організації керівництва в закладі дошкільної освіти.