АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ – ШЛЯХ ДО УСПІХУ!

6 грудня  доц. Трофаїла Н.Д. була проведена бесіда зі студентами 212 групи на тему: «Академічна доброчесність – шлях до успіху».

Метою заходу було сформувати у студентів уявлення про академічну доброчесність, ознайомити з основними принципами доброчесності, з видами порушень академічної доброчесності. А також ознайомити з наслідками недотримання академічної доброчесності.

Зокрема, студенти мали можливість ознайомитися з Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та з’ясувати, що в основі академічної доброчесності лежить чесність, порядність у виконанні своїх обов’язків, довіра, справедливість, повага та відповідальність.

Після обговорення даної проблеми студенти дійшли до висновку, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху та висловили бажання зробити крок на зустріч змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру, покладаючись на власні сили.

Тож, давайте розуміти і поважати один одного і починати впроваджувати академічну доброчесність із себе!