КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Сьогодні, 6 травня 2020 р, відповідно до затвердженого графіка складання випускної атестації здобувачами вищої освіти освітнього ступеня «магістр», відбувся кваліфікаційний екзамен зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. До іспиту були підготовлені всі відповідні паперові та електронні документи.

У зв’язку з умовами карантину екзамен проходив у форматі відео-конференції на платформі ZOOМ. Студентів ознайомили із інструктивними матеріалами проведення іспиту та їхньої ідентифікації.

Екзаменаторами було повідомлено наголошено, що з метою підтвердження факту проведення екзамену буде здійснюватися фото фіксація, тобто скріншот.

Сам екзамен відбувся дистанційно в системі МООDLE.

Студентам було представлено всіх членів екзаменаційної комісії, яка затверджена наказом №362 о/д від 1.03.2020 р. у такому складі:

Голова екзаменаційної комісії – Семчук Світлана Іванівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти;

Заступник голови екзаменаційної комісії – Демченко Ірина Іванівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри спеціальної освіти, декан факультету дошкільної та спеціальної освіти;

Екзаменатори:

Гаврилюк Світлана Миколаївна – доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти;

Іщенко Людмила Валентинівна – доктор педагогічних наук, професор кафедри психології та педагогіки розвитку дитини;

секретар екзаменаційної комісії – Дука Тетяна Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини.

Перед початком іспиту, з метою ідентифікації студентів та отримання згоди на фото фіксацію, було зроблено перекличку.

Відповідно до наказу №1024 з/ф від 04.05.2020 р. «Про допуск до складання Кваліфікаційного екзамену зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, на підставі повного виконання навчального плану зі спеціальності 012 Дошкільна освіта освітнього ступеня «магістр» допустили до складання іспиту відповідно наказу 42 особи.

Після вступного слова голови ДЕК, секретар екзаменаційної комісії Дука Тетяна Миколаївна ознайомила студентів із інструктажем щодо процедури екзамену в системі МООDLE.

Всі студенти, тести пройшли успішно.