З 15 по 19 березня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти проходили Курси підвищення кваліфікації за тематичним напрямом: “Інноваційні технології психолого-педагогічно супроводу дітей з особливими освітніми потребами” для педагогічних працівників. Основиними спікерами на курсах були к.п.н, Калиновська Ірина Сергіївна та док.філософії Черніченко Л.А.

Підвищення кваліфікації фахівців здійснюється з метою удосконалення знань, умінь і навичок, оволодіння ними новими функціональними обов’язками і особливостями трудової діяльності в умовах актуальних вимог сьогодення.

Під час занять з дисциплін на тему «Комунікативний підхід як необхідна умова забезпечення якісної освіти в інклюзивному класі» та «Робота організатора із спеціальної та інклюзивної освіти». Педагогічні працівники ознайомилися з особливостями комунікативного підходу як необхідної умови забезпечення якісної освіти в інклюзивному класі, умовами ефективності інклюзивного навчання, організацією роботи команди супроводу, алгоритмом професійної взаємодії фахівців. Обмінялися досвідом, мали можливість обговорити питання які були найбільш вагомими для кожного з учасників.

Бажаємо слухачам курсів плідної роботи, високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах актуальних вимог сучасності та освіти в цілому.