Курси підвищення кваліфікації викладачів кафедри психології та педагогіки розвитку дитини

Неможливо не погодитись з тим фактом, що знання будь-якої іноземної мови не тільки покращує якість життя людини, а й відкриває для неї світ нової культури, світ абсолютно не притаманного їй нового мислення та світосприйняття.

За результатами статистичного наукового дослідження, яке  було не так давно проведено вченими Лондонського університету, люди, які вивчають іноземні мови, мають більш гнучке та оригінальне мислення. Недарма мудрі старі приказки говорять: «Скільки мов ти знаєш, стільки раз ти  і людина», «Той, хто володіє мовами, володіє світом»…

Сьогодні знання іноземних мов – це, перш за все, ключ до успіху та нових можливостей, які відкриваються перед  людиною та роблять  її фізичний та духовний світ набагато яскравішим, цікавим, та, в умовах глобалізаційних процесів, які відбуваються у сучасному світовому суспільстві, є просто необхідним компонентом професійної діяльності фахівця будь-якого рівня будь-якої  сфери.

Необхідність опанування іноземних мов зумовлена і поступовим входженням України в європейський простір, який охоплює усі сфери життєдіяльності людини, зокрема й освіту.

З 01 листопада 2022 р. викладачі кафедри психології та педагогіки розвитку дитини ст. викл. Рябошапка О. В., доц.. Кравчук Н. П., викл.-стаж. Журавко Т. В. долучилися до проходження шестимісячних курсів для науково-педагогічних працівників університету за рівнями володіння англійською мовою.

Курси підвищення кваліфікації проходять у змішаному форматі з Початкового рівня / Elementary А1. Опанування англійською мовою відбувається під керівництвом молодого та перспективного викладача кафедри теорії та практики іноземних мов Гурського Ігоря Юрійовича, який зумів не лише зробити навчальний матеріал доступним, зрозумілим та цікавим, але й створити дружню невимушену атмосферу для учасників групи.

Бажаємо слухачам та керівнику творчих успіхів, натхнення та переходу на якісно новий рівень!